Beyaz Eşya Teknik Servisi
Alanında uzman kadromuzla siz değerli Beko kullanıcıları için özel teknik servis hizmeti veriyoruz. Firmamız yıllardır bu alanda hizmet veren bir özel servis olarak donanımlı servis araçları ile tüm teknik sorunlara yerinde
çözüm üretiyor.
Garantili Tamir Hizmeti
Firma olarak yaptığımız her işleme ve değiştirdiğimiz her orjinal parçaya 1 yıl süre ile garanti veriyoruz. Garanti dahilinde tekrarı arızalanan cihazlara servis önceliği tanınmaktadır.
İletişim

Telefon : 0216 577 12 10

Gsm : 0532 736 22 94

Ümraniye Beko Servisi

İstanbul Anadolu Yakası genelinde beyaz eşya servis hizmeti veren firmamız siz değerli Beko kullanıcıları için özel teknik servis hizmeti veriyor. Evinizde ki tüm beyaz eşyalar için firmamızı arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Bu alanda ki en gelişmiş teknik servis firmalarından biri olan firmamız profesyonel teknisyen kadrosu ve full donanımlı servis araçları ile sizlere beyaz eşya servis hizmeti sunuyor.

 

Beko marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar için yerinde servis hizmeti veriyoruz. Sektörün en gelişmiş servis firmalarından biri olarak siz değerli müşterilerimiz için sorunlara kısa sürede çözüm üretiyoruz.

 

İstanbul Anadolu Yakasının en büyük ilçelerinden biri olan Ümraniye her geçen gün gelişmektedir. Uzun zamandır Ümraniye ilçe sakinleri için beyaz eşya servis hizmeti veren firmamız özel beko servisi firmasıdır. Garantisi bitmiş, eski cihazlarınız için sizlere kaliteli ve 1 yıl süre ile garantili tamir hizmeti sunuyoruz.

Ümraniye İlçe Servis Merkezi

Ümraniye ilçesinde servis hizmeti veren firmamız profesyonel kadrosuyla sizlere aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyor. Bu bölgedeki en eski beyaz eşya, kombi ve klima servisi olan firmamız sizlerin sorunlarına getirdiği kalıcı ve ekonomik çözümlerle daima sizlerin yanında.

Ümraniye beko servisi, deneyimli teknisyenleri ile daima siz değerli Ümraniye sakinlerinin yanında.

Tamir Hizmeti Cihazlar
Çamaşır Makinesi

Sektörün en modern firmalarından biri olarak sizlere aynı gün içinde beyaz eşya servis hizmeti veriyoruz. Sahip olduğumuz yedek parça imkanları sayesinde çamaşır makineleriniz için yerinde çözüm üretiyoruz.

Bulaşık Makinesi

İşlerimizi kolaylaştıran ve kendimize daha çok zaman ayırabilmemiz için üretilen teknoloji ürünlerinden biri olan bulaşık makineleri için garantili ve kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz.

Buzdolabı

Buzdolabı arızalarınız için servisimizi dilediğiniz zaman arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Yıllardır soğutma sektöründe hizmet veren firmamız sizlere aynı gün içinde hizmet veriyor.

Fırın ve Ocak

Arızalı fırın veya ocaklarınız için servisimizden destek alabilirsiniz. Aynı zamanda doğalgazdan tüpe veya tüpten doğalgaza dönüşüm hizmetleri de vermekteyiz.